facebook

Współpraca w praktyce
Zgłoś praktykę
Zgłoś praktykę

Dobre przykłady, pokazujące praktyczną współpracę firm i instytucji w regionie stanowią doskonałe źródło inspiracji do działania. Pozwalają także na znalezienie doświadczonego partnera biznesowego czy naukowego. Wszystko po to, aby ułatwiać kooperację i pomagać w rozwoju, dając wiedzę, kontakty, inspirację i dobre wzorce.

Baza dobrych praktyk prezentuje także lokalny potencjał środowisk biznesu i uczelni w kontekście współdziałania i rozwoju ekonomicznego województwa. Dzięki temu stanowi wizytówkę regionu, przedstawia Zachodniopomorskie jako miejsce atrakcyjne, nastawione na innowacyjny rozwój, gotowe na współpracę, otwarte na pomysły.

W dziale tym przedstawiamy wybrane interesujące przykłady współpracy, realizowane w województwie zachodniopomorskim.

Zachęcamy także do zgłaszania własnych projektów i przykładów kooperacji. Wystarczy wypełnić „Formularz zgłaszania przykładów dobrej współpracy” [link] – przesłane zgłoszenie posłuży nam do nawiązania kontaktu i przygotowania materiału dla publikacji na portalu.

Kategoria:
Partnerzy współpracy:
Materiały portalu zegarbiznesu.pl
Nauka - Biznes
ZegarBiznesu.pl

Projekt C-LIEGE: Zintegrowany miejski transport towarowy

Projekt europejski - współpraca na Pomorzu Zachodnim w celu wdrożenia dobrych praktyk zrównoważonego transportu towarowego w mieście.

Nauka - Biznes
ZegarBiznesu.pl

Rada ds. Kompetencji Absolwentów Wydziału Informatyki ZUT

Wspólna praca biznesu i uczelni nad podnoszeniem poziomu kompetencji absolwentów oraz zbliżeniem programu nauczania informatyki do aktualnych potrzeb rynku.

Nauka - Biznes
ZegarBiznesu.pl

Zachodniopomorski System Inteligencji Regionalnej ZegarBiznesu.pl

Projekt dla wsparcia przedsiębiorczości i gospodarki w regionie oraz rozwoju współpracy nauki i biznesu.